Druhy masazi

Tantra diamond je masážny tantrický salón v centre Bratislavy. ako už z názvu vyplýva tento masážny salón ponuka erotické masáže všetkého druhu. na ich oficiálnej webovej stránke nájdete informácie nielen o otváracích hodinách masérkach samotných masážach ich priebehu praktické rady tipy ako sa pripraviť na svoju 1 návštevu. Na výber dostanete z množstva ponúkaných masáží. Erotické masáže Tantradiamond sú masáže ktoré si dozaista zamilujete. Rozhodnúť sa môžete pre klasickú tantrickú masáž ktorá je vhodná v prípade že ste hanblivý máte plachú povahu a tantrickej masáže ste sa nikdy predtým nezúčastnili.

žena

V rámci tejto masáže sa necháte viesť masérku a budete len pasívnym príjemcom energie pričom sa plne odovzdáte do rúk skúsenej krásnej vyškolenej mladej žene ktorá vám venuje všetku pozornosť sveta a bude na vás neustále dohliadať. Cena tejto masáže za 45 minút je celkom €90, za 60 minút je cena €120. 2 typom masáže je body ktorá už je o niečo odvážnejšia dotyky masérky sú o niečo intímnejšie. Zažijete jedinečný pocit hry a ovládania sexuálnej energie pričom spoznáte veľmi obľúbenú techniku ktorá sa nazýva telo dá telo. Rovnako ako pri 1 masáži i tu je klient len pasívnym príjemcom všetku prácu za neho od vedie masérka ktorá je v tomto odvetví skúsená a pri ktorej sa nemusíte báť zveriť sa jej do rúk.

žena

Za 45 minútovú masáž si masérka pýta €120, za 60 minút masáže zaplatíte celkom €140 a pri 90 minútach masáže zaplatíte €160. Treba podotknúť že tantrické masáže nemajú vôbec stanovené programy podľa ktorých by sa mali riadiť to znamená že každá masáž je niečo iné výnimočná a originálna. pred masážou v poradí je takzvaná vzájomná body tantra ktoré vám prinesie absolútnu relaxáciu celého tela. na rozdiel od tých predošlých masáží nebudete len príjemcom energie a nekonečnej slasti ale v priebehu masáže sa taktiež môžete do programu zapájať.