Nerez alebo drevo?

Pri výbere materiálov do domu či bytu je skutočne dôležité, aby sa vám produkty a materiály aj páčili. Aj keď váš rozpočet vám nedovoľuje vyberať najdrahšie veci, stačí poznať trendy tohto roka a môžete mať dizajnové prvky aj za menej peňazí.

Stavte na Nerez..

Túto sezónu a najbližšie roky bude práve nerez veľkým hitom v domácnostiach. Najpraktickejšie využitie ma na zábradlí. Zábradlie z nerezu je vďaka jednoduchému prevedeniu veľmi obľúbené. Farbou pôsobí nenútene a takisto konštrukcia nie je mohutná a zapadne do každého štýlu v domácnosti. Ak riešite otázku zábradlia na schodisko či balkón a terasu určite viete, že trh ponúka množstvo iných materiálov. Zvoliť si môžete klasické drevo či technické železo. Prečo je ale práve nerez taký obľúbený a čoraz častejšie ho môžeme vidieť na nielen drahých nehnuteľnostiach, ale aj bežných novostavbách?

nerezové zábradlie so sklom

Nerezové zábradlie je obľúbené, ako je už vyššie spomenuté, najmä z hľadiska dizajnu. Na moderných domoch pôsobí veľmi čisto až luxusne. Nerez má však množstvo výhod, ktoré drevenému zábradliu chýbajú. Veľkou výhodou je dlhá životnosť nerezového zábradlia. Stačí prvotná povrchová úprava a nerezové zábradlie vám vydrží aj náročné vonkajšie podmienky. Silný dážď, sneh, ale aj priame slnečné žiarenie neovplyvní štruktúru a konštrukciu nerezového zábradlie. A nerez je takisto veľmi pevný a odolný materiál a konštrukcia takéhoto zábradlie vydrží dlhé roky v pôvodnom stave. Dá sa povedať že zábradlie z nerezu je bezúdržbové.

nerezové zábradlie

Nerezové zábradlie ste si určite mohli všimnúť na nejednom balkóne či už na rodinnom dome ale aj byte. Nerezové zábradlie https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/ je takisto veľmi vhodné aj do interiéru. Schodisko pri viac podlažných domoch je takisto možné ozdobiť nerezovým zábradlím. Ak hľadáte inšpiráciu na nerezové zábradlie alebo už hľadáte iba firmu, ktorá vám kvalitne nerezové zábradlie zhotoví, navštívte internetovú stránku lmmont.sk.