Plisované sukne budú IN aj v túto jar!

Viete si vybrať správne podľa typu postavy?

Zvážte dĺžku sukne: Vyššie postavy sa môžu rozhodnúť pre dlhšiu sukňu, ktorá opticky predĺži ich postavu. Naopak nižším postavám môže viac sadnúť kratšia sukňa. Kombinovať ju tak môžu s nadkolienkami a mokasínami.

Mierne priliehavý strih: Pri výbere veľkosti plisovanej sukne je dôležité pozerať sa na strih. Sukne so strihom, ktoré sú mierne priliehavé a plynulo sa rozširujú od pása nadol, sú vhodné pre väčšinu postáv. Priliehavý strih opticky tvaruje postavu a dodáva jej ženskosť.

plisovaná sukňa

Materiál sukne: Pri výbere správnej veľkosti plisovanej sukne je dôležité zvážiť aj materiál, z ktorého je sukňa vyrobená. Padavý a nekrčivý materiál budú základom úspechu. Takisto zvršok by mal materiálovo ladiť. Zvoľte setre s kašmíru alebo iného kvalitného materiálu.

Vyskúšajte viac veľkostí: Ak si nie ste istá svojou veľkosťou, neváhajte vyskúšať rôzne veľkosti plisovanej sukne. Každý značkový odev je trochu iný, a preto sa môže stať, že vám sadne trochu iná veľkosť, ako ste zvyknutá nosiť. Nebojte sa experimentovať.

žena v sukni

Ktoré farby sú tento rok najpopulárnejšie?

Plisované sukne sú týmto sezónnym trendom, ktorý sa neustále vracia do módy. Tento rok sa však niektoré farebné odtiene stali obľúbenými vo svete módy a trendsetterov.

Pastelové farby: Pastelové farby sú tento rok veľmi populárne vo svete plisovaných sukní. Mäkké odtiene ružovej, modrej a žltej sú ideálne na jarné a letné mesiace a dodajú vášmu outfitu ľahkosť a ženskosť.

Neutrálne farby: Okrem pastelových farieb sú aj neutrálne farby veľmi trendy. Bežová, béžová a sivá sú farby, ktoré sa ľahko kombinujú s akýmkoľvek oblečením a pridaním doplnkov dokonale doplnia váš outfit.

Žiarivé farby: Pre odvážnejšie módne nadšenkyne sú tohtoročným hitom žiarivé farby. Červená, burgundská alebo fialová farba dodajú vášmu outfitu energiu a sebavedomie a určite nebudete prehliadnuteľná.