Bombové nebezpečenstvo

Aké by to bolo, keby svet zasiahla vojna? Veľmi ťažké, priam hrôzostrašné. My si to nevieme ani predstaviť, medzi nami je už veľmi málo ľudí, ktorí zažili prvú alebo druhú svetovú vojnu. Obidve by nám mali byť veľkým varovaním pred tým, že niečo také by sa už nemalo nikdy zopakovať. Mali by sme sa z nich poučiť a zamyslieť sa nad tým, že keby sa niečo náhodou zomlelo, tak by to vôbec nemuselo dopadnúť tak dobre ako to dopadlo vtedy. Pretože dnes je vývoj veľmi vpredu a vyvinuté sú také bomby, ktoré dokážu všetko zrovnať so zemou behom pár sekúnd.

mračná prachu

Jadrová bomba

Varovaním by nám mala byť už bomba, ktorá bola zrútená na dve mestá Nagasaki a Hirošimu. Po týchto mestách nezostalo nič, čo by ich aspoň trochu pripomínalo. Takéto niečo bolo dovtedy neslýchané a celý svet zostal šokovaný, keď počul tú správu, že sa niečo také udialo. Pre bežného človeka je to nepredstaviteľné, že jedna bomba, ktorá váži len niečo cez 20 ton dokázala zničiť aj celé Slovensko spolu s Maďarskom. Za pár sekúnd by sme sa vyparili, všetko by sa znieslo do ovzdušia, nesmierne množstvo hornín a prachu by zachvátilo celú zem. Tlaková vlna by obehla zem niekoľko krát. Hovorí sa, že vedci vyvinuli aj takú bombu, ktorá by mohla rozpoliť našu zem. Takú obrovskú silu, ktorú si nedokážeme ani predstaviť. Ten človek, čo ju vymyslel, sa jej bál sám a preto znížil jej hodnoty o polovicu a dobre spravil.

krásna žena

Dnes sa vyvíjajú stále nové tipy bômb, otázkou však zostáva, či nám ich naozaj treba? Určite by sme boli všetci oveľa radšej, keby sme ich nemuseli nikdy použiť a zažiť. Silou a zlom sa predsa nikdy nič nevyriešilo, iba sa všetko skomplikovalo a v konečnom dôsledku trpeli stále len obyčajní ľudia, ktorí za nič nemôžu. To len vladári si potrebovali dokazovať svoje obrovské sily a moc, ktorú mali. Ja len dúfam, že ľudstvo je dostatočne poučené z toho, čo sa u nás dialo a nikdy sa to nezopakuje. Tak si užívajme každú možnú chvíľu, ktorú máme. Zájdime na erotické priváty. Nikdy nevieme kedy nám to nebude umožnené.