Praktický pomocníci do domácnosti

Nie je nič nové pod Slnkom že malé veci sa nám často strácajú a o to viac ak ich máme v domácnosti. V práci ste veci ešte schopní nájsť ale keďže v dnešnej dobe sme doma preplnení vecami, často sa nám stane problém keď nevieme čo sme kde odložili a čo sa kde nachádza. Žiaľ veci sa nedajú prezvoniť ako telefón, takže nám neostáva nič iné ako pracne ich hľadať.

upratovanie

Riešení tohoto problému môžu byť ZIP sáčky so zipsom. Ak si neviete dať rady ako upratať detskú izbu, pretože napríklad lego, kocky alebo puzzle sa povaľujú po zemi a neviete ako by ste ich uskladnili ak ich nechcete mať vo veľkých krabiciach ktoré zaberajú miesto, použite zip sáčky. S nimi nielenže uvidíte obsah vo vnútri sáčku ale môžete si ich i popísať podľa kategórii v závislosti od toho čo sa v nich nachádza a budete tak mať i väčší prehľad. Okrem toho sa určite v každej domácnosti nájdu také drobnosti ako napríklad šitie, lepiace pásky, USB kľúče, gumičky na vlasy a sponky a množstvo iných drobných vecí. Preto ak ich nechcete neustále dookola hľadať dajte tieto drobnosti ktoré majú spolu niečo spoločné do jedného zip sáčku. Napríklad gumičky do vlasov spojte so sponkami a štipcami, ihly a nitky na šitie spojte s krajčírskym metrom, usb kľúče spojte s inou drobnou technikou napríklad s káblami alebo s baterkami.

sáčok

Okrem pomoci v domácnosti s poriadkom vám iste zip sáčky pomôžu aj v kuchyni. Ak máte v lete prebytok ovocia a už máte z neho spravený džem, kompót alebo sirup, využite zip sáčky na mrazenie ovocia alebo zeleniny alebo iných vašich prebytkov napríklad čerstvej petržlenovej vňatky alebo i na mrazenie pečiva. Ak vytiahnete mrazené pečivo z mrazáku po rozmrazení je ako čerstvé a nemusíte chodiť stále do obchodu. Ako vidíte zip sáčky sú pomocníkom v domácnosti na nezaplatenie, preto neváhajte a urobte ich súčasťou vašej domácnosti.