Zviditeľni podujatie

Chystáte nejakú konferenciu, alebo stretnutie nejakého spolku, či inú verejnú udalosť a rozmýšľate čím by ste jej dali nejaký dobrý ráz, aby účastníci, ktorý sa jej zúčastnia, na ňu tak skoro nezabudli, alebo na ňu ešte dlho pamätali? Prípadne ste vy nejaký spolok, či skupina a máte sa na nejakej veľkej udalosti zúčastniť, a chcete, aby vás bolo vidno, a aby ste sa mohli nejako reprezentovať? Či už ide o udalosť kultúrnu alebo odbornú, reklamné tričká sú ideálnou formou, ako jej dať ešte väčší dôraz. V reklamných tričkách sa budú účastníci navzájom poznať, aj na veľkej otvorenej ploche, alebo vo veľkom hoteli budete vedieť, kto patrí ku konferencii, k firemnej alebo inej udalosti.

tričko

Pri vytvorení finančného rozpočtu pre takúto udalosť, tričko nenesie veľkú finančnú položku, ako by to bolo v prípadne nejakých iných reklamných predmetov a je dobre viditeľné, keď ho účastník nosí. Okrem toho ostane účastníkom pekná spomienka na danú udalosť. Ak vám finančné možnosti nedovolia nákup tričiek pre všetkých účastníkov, môžete to nechať ako možnosť kúpy, kde si reklamné tričko z danej udalosti môže kúpiť sám účastník. Budete prekvapený koľko účastníkov si tričko kúpi, ako suvenír z daného podujatia. Reklamné tričká sú skvelým zviditeľnením udalosti, alebo firmy, ktorá dané podujatie/konferenciu usporadúva.

dres

Môžeme povedať, že je to určitá forma reklamy. S výrobou reklamného trička sa môžete obrátiť na nás vo www.promodarčeky.sk. Radi vám poradíme s dizajnom trička ako aj s jeho potlačou, alebo nášivkou. Stačí si premyslieť, ako by malo vaše reklamné tričko vyzerať. Na našej stránke si môžete pozrieť všetky naše dámske aj pánske varianty tričiek ako aj dostupné farby. Po dohode vám urobíme návrh a po odsúhlasení pôjde do tlače. A o niekoľko dní vám budú doručené a pripravené na podujatie alebo konferenciu.