Vyber si svoju Tantra masáž

Svet tantrických masáží ponúka nespočetné množstvo druhov a typov senzuálných masáží v Bratislave, ktoré vás môžu zaviesť do ríše rozkoše a relaxácie. Aby ste však našli ten správny druh, ktorý vám prinesie maximálnu spokojnosť, je ich dôležité poznať. Zoznámte sa s nimi a zaručene si nájdete tú svoju, ktorá vás poteší.

Klasická tantra masáž je ideálna pre tých, ktorý ešte nikdy nenavštívili tantrickú masáž. Nemusíte starať o nič, pretože šikovná tantra masérka sa o vás postará. Okrem relaxácie sa naučíte spoznávať svoje telo a jeho citlivé miesta, čím zintenzívni potešenie z masáže. A nečakajte len relax, masérka vás ešte aj poteší milým darčekom.

vaňa, relax

Pre tých, ktorí túžia po úplnej blízkosti s masérkou, je tu Body tantra masáž. Pri tejto metóde sa váš pôžitok zdvojnásobí. S masérkou sa spojíte v jedno, pomocou techniky “telo na telo”. Pri masáži sa používa masážny olejček, vďaka ktorému sa masérka a jej nahé telo sa bude kĺzať a jemne dotýkať toho vášho. Táto intímna blízkosť určite ohreje aj najchladnejšie telo a dušu. Táto masáž prináša veľkú rozkoš a vzrušenie.

NURU masáž je osviežujúca a hladká cesta k potešeniu. Začína sa spoločnou sprchou s masérkou ďalej nasleduje masáž „telo na telo“ kombinovaná s masážou pomocou rúk. Používa sa špeciálny NURU gél, ktorý pridáva na hladkosti a vzrušení.

nuru massage

Senzuálna masáž sa zameriava na mužov, ktorí hľadajú viac ako len fyzické potešenie. Je to spojenie masáže “telo na telo” a masáže prostaty. Ide o neopísateľnú rozkoš spojenú s kvalitným prekrvením prostaty. Je to účinná prevencia pred rakovinou prostaty ale aj ako pred nepríjemnými psychickými ťažkosťami.

Pre milovníkov romantiky je tu Romantická tantra masáž. Začína sa voňavým kúpeľom so sektom spolu s vašou masérkou. Ďalej pokračuje masážou tela v sexi bielizni. Tento druh masáže prinesie okrem relaxácie až dve vyvrcholenia. Výber nie je obmedzený iba na vyššie uvedené druhy. Luxusný salón Tantra Diamond v Bratislave ponúka aj ďalšie masáže, ako napríklad „Magic Tantra“, „Tantrickú Masáž pre Páry“ a „4-Ručnú Masáž“.

Tantra masáže vám ponúkajú možnosť objaviť nové dimenzie potešenia a relaxácie. Nechajte sa uniesť rôznorodosťou tantra masáží a objavte svoju cestu k úplnému potešeniu. Skúste ich postupne a objavte, ktorá z nich je pre vás tou najvzrušujúcejšou.