Spite ako v bavlnke

Kvalitné postelné matrace spoznáte jednoducho. Ráno sa zobudíte vyspatý, plný energie. A najmä vás nebude nič bolieť. Množstvo ľudí sa ráno zobudí bez energie a s bolesťami celého tela. Z veľkej časti za to môže práve matrac do postele. Ako si ale vybrať matrac, aby sme boli spokojný? S výberom matraca do postele si nechajte poradiť. Najlepšie matrace nájdete na segum.sk. Alebo na jednej z ich pobočiek v Bratislave, Žiline alebo Senici. Segum začal svoju púť matracov už v roku 1992. Segum bol popredný výrobca ortopedických matracov a dnes svoje portfólio rozšíril o ďalšie druhy matracov.

matrac

V jeho ponuke nechýbajú známe penové matrace, obsahujúce memory či studenú penu, taštičkové matrace, či obľúbené pružinové matrace. Matrace sa líšia v použitom materiály, ale aj tvrdosti. Vo všeobecnosti, penové matrace sú pocitovo mäkké. Je to kvôli pene, ktorá je mäkká a vnútro nie je žiadno vystužené. Memory pena je však príjemná a na ležanie veľmi pohodlná. Máte pocit, že ležíte vo vate. Výhodou memory peny je, že aj keď ležíte na matraci dlhé hodiny, pena sa prispôsobí vašim krivkám a po odľahčení sa vráti do pôvodného stavu. Nie každému však vyhovuje mäkký matrac.

spánok

Pre tvrdý podklad na spanie si zvoľte pružinový matrac. Pružina, ktorá tvorí vnútro matraca je obalená výplňovým materiálom. Pocitovo vnútornú pružinu pri ležaní necítite. Zlatý stred predstavujú taštičkové matrace. Vnútro je taktiež tvorené pružinami, ale nie jednou, ale viacerými. Každá je jednotlivo obalená výplňou a preto je pocitovo strednej tvrdosti. Práve taštičkové matrace sú najvhodnejšie pre otŕtopedických pacientov. Segum vám prináša bohatú ponuku luxusných, ale aj lacných matracov, z ktorých si vyberie každý. Navštívte internetovú stránku segum.sk alebo navštívte kamennú predajňu a vyberte si nový matrac podľa vlastných požiadaviek.