Praktické a efektné bodové svetlá

Už dlhé roky sa čoraz väčšej popularite teší bodové osvetlenie. Jeho obľúbenosť narastá z viacerých dôvodov. Bodové osvetlenie lichotí takmer každému štýlu domácnosti. Nie je rušivé, ale naopak pôsobí minimalisticky. Ponúka nekonečné množstvo možností, ako ho využiť. Či už je to hustá sieť bodových svetiel alebo naopak ojedinelé zdroje svetla presne v miestach, kde to potrebujete. Bodové svetlá tvoria dizajn, ktorý nestarne. Nemusíte sa báť investície do drahého lustra, na ktorý bude sadať prach, a ktorý sa Vám po pár rokoch prestane páčiť. S bodovým svetlom nešliapnete vedľa.

kancelaria s bodovymi svetlami

Ak ste už rozhodnutí, kde a ako rozmiestnite bodové svetlá, musíte sa rozhodnúť, aké žiarovky použijete. Vyberte si z našej širokej ponuky LED bodových žiaroviek GU10. Vybrať si môžete hneď z troch odtieňov svetla, aké naše žiarovky vyžarujú. Sú nimi teplý biely, neutrálny biely a studený biely odtieň. Chromatickosť svetla voľte podľa miestnosti, kde budú použité a samozrejme podľa Vašich očakávaní. V ponuke máme dokonca aj stmievateľné žiarovky, s ktorými si intenzitu svetla prispôsobíte podľa Vašej aktuálnej potreby. Obrovskou výhodou našich LED bodových žiaroviek je ich spotreba elektrickej energie.

moderny dom

Tá je v porovnaní s klasickými alebo halogénovými žiarovkami podstatne nižšia. Ocení to nielen Vaša peňaženka, no aj životné prostredie. Navyše životnosť našich žiaroviek GU10 LED je až do 15 000 hodín, takže sa nemusíte obávať otravného vymieňania žiaroviek každú chvíľu. Na vybrané typy žiaroviek Vám ponúkame predĺženú záruku až 3 roky. Uhol svietenia je od 120° do 180° podľa zvoleného typu GU10 žiarovky. S LED bodovým osvetlením si vytvoríte ekonomické, ekologické a praktické osvetlenie na mieru, a to všetko za cenu, ktorú si môžete dovoliť. Nahliadnite do našej ponuky a zrealizujte Vaše sny o krajšom bývaní.