Nespavosť

V súčasnosti čoraz viac ľudí trpí problémom zvaným nespavosť. Či už sú to problémy so zaspávaním, alebo časté budenie či iné poruchy spánku, výsledok je rovnaký – ranná únava, menej energie a sily do nového dňa, na ktoré sa nabaľuje nervozita, depresia a iné psychické stavy kvôli nedostatku spánku. Nespavosť môže mať nie len rôzny charakter, ale aj rôznu dĺžku. Môže sa javiť len občas v určitom období života, ktorá býva väčšinou zapríčinená veľkým stresom, tragickou udalosťou alebo inými problémami v rodine v práci, bolesť a podobne.

kvalitný matrac

Alebo môže byť nespavosť dlhodobá, ktorá môže trvať aj týždne či mesiace a môže byť zapríčinená viacerými faktormi – bolesť dlhodobá – chronická, pridružený symptóm pri nejakom ochorení, kontraindikácia liekov, dlhodobý stres alebo psychická záťaž alebo zlá posteľ. Teda posteľ ani tak nie ako samotný výber matraca. A to najmä v prípade, keď ste matrac dlho nevymieňali a nastali v ňom preležaniny alebo iné poškodenia alebo ste kúpili matrac, ktorý nie je ortopedický a nemáte správnu oporu vašej chrbtice pri spánku. S posledným faktorom nespavosti vám vieme pomôcť. Firma Segum pomáha už takmer 30 rokov s problémami nespavosti tým, že svojim zákazníkom ponúka kvalitné matrace ortopedické vyrobené priamo na Slovensku z kvalitných materiálov. Takže sa vám nestane, že u nás kúpite nekvalitný neoverený matrac neznámej značky z Číny. Naše matrace sú overené nie len certifikátmi kvality, ale aj množstvom spokojných zákazníkov.

dobrý spánok

Naše predajne nájdete na štyroch miestach:

Obchodné centrum Pharos pri letisku Bratislava

Bosáková 5 Bratislava

Železničná 330 Senica

Kamenná cesta 3 Žilina

V našich predajniach si môžete všetky matrace vyskúšať a vybrať ten pravý kvalitný matrac pre váš dobrý spánok. Ak by ste to z iného mesta na Slovensku mali k nám ďaleko, nájdete nás aj na internete.