LED reflektory

Objavte u nás širokú ponuku LED reflektorov 100w za priateľské ceny. Stačí si vybrať zo širokej škály parametrov, ktoré vám budú vyhovovať. V prípade pochybností nás kontaktujte so svojimi otázkami. Radi vám odpovieme a prípade potreby pre vás vyberieme najlepšie riešenie. Naše reflektory nájdu u vás rozsiahle využitie pri práci aj pri záľubách. Prezrite si našu ponuku a zvážte, ktoré faktory sú pre vás vyhovujúce a pri akých činnostiach vám budú slúžiť. Studené svetlo je vhodné využiť pri činnostiach, ktoré vyžadujú presnosť a precíznosť. Teplé a neutrálne svetlo vyvoláva príjemný dojem a je vhodné na dotvorenie atmosféry.

reflektory

Rozsah svietivosti LED reflektorov, ktoré máme v ponuke, je od 800lm( 10W), cez 8000lm (100W) až do 12000lm (200W). Životnosť našich reflektorov začína na 15000 prevádzkových hodinách. Výhodou LED reflektorov je ich úspora energií. Pre predstavu si u nás môžete vypočítať, koľko ušetríte v porovnaní s halogénovými reflektormi. Nami ponúkané LED reflektory sú odolné voči prachu a vode. Preto ich môžete využívať ako vo vonkajšom prostredí, tak aj v interiéri vďaka stupňu ochrany IP65. Naše výrobky sú bezpečné, neobsahujú škodlivé látky a chemikálie. Dôkazom sú certifikáty RoHS, LVD a EMC, ktorými sú naše produkty osvedčené.

reflektor

Preto sú vhodné pre použitie vo vašej domácnosti, vo firme, na stavbe a kdekoľvek ich budete potrebovať. Naša spoločnosť je priamym dovozcom LED osvetlenia, preto máme 99% produktov u nás skladom. Vaša objednávka je odovzdaná kuriérovi v priebehu maximálne dvoch pracovných dní od prijatia objednávky. Doprava zadarmo je samozrejmosťou pri objednávke nad 80€. Vieme, čo robíme. A robíme to dobre. Dôkazom toho sú skvelé hodnotenia od našich zákazníkov, na základe ktorých nás odporúčajú. Taktiež sme v minulosti vyhrali SHOPROKU a odvtedy sa vďaka našej kvalite a odbornosti pravidelne prebojujeme do finále.