Erotické masaze

Senzuálne masáže bratislava sú špecifickým druhom masáži ktoré v spoločnosti vyvolávajú kontroverzné debaty a rôzne názory. Je to masa že sa vykonávajú v tantrických masážnych salónoch pričom tieto masáže sú charakteristické tým že masérka aj jej klient sú počas tantrického masážneho programu nahí. Samotné senzuálne masáže však majú veľmi hlboký význam a konečný cieľ ktorý rozhodne nie je len telesné uspokojenie klienta prostredníctvom pohybu a dotykov. Treba zdôrazniť že počas senzuálnych masáží sú veľmi intímne erotické a podmanivé v žiadnom prípade nedochádza k pohlavnému styku medzi masérkou a jej klientom.

žena

Takže masáže sú veľmi duchovné a spirituálne záležitosti vyznačujúce sa množstvo rituálu pričom tieto masáže sú presiaknuté históriu a starovekým umením darovania jedinečných energetických masáží. Astrológie vstupuje do týchto masáží určitou časťou. znamení v okruhu poznáme celkom 12 zverokruh nejaké pomyselné presne dané územia na nočnej oblohe ktoré spísali a vypočítali ľudia už približne pred 4000 rokmi. 1 znamením zverokruhu je baran ktorý začína s jarným bodom a tým pádom započína celý kolobeh zverokruhu od začiatku. Poznáme znamenia baran býk blíženci rak lev panna váhy škorpión strelec kozorožec vodnár a ryby.

masaz

V čase keď ľudia zostrojili zverokruh ktorý je vlastne objektom ktorý sa tiahne popri rotačnej osi zeme to bolo tak že už spomínané znamenia sa nejakým spôsobom prekrývali alebo aspoň približovali súhvezdiu po ktorom dostali meno. Dnes už tomu tak nie je napríklad taký baran sa už nenachádza pri súhvezdí s rovnakým názvom ale v blízkosti súhvezdia vodnár ľudia dokážu vypočítať že jeho ďalšia poloha o asi 4 generácie bude pri súhvezdí ryby. Znamenia zverokruhu sa rozdeľujú na mužské a ženské a taktiež do konkrétnejších kategórií a to na zemské vodne vzdušné a ohnivé.